Liblikas-padi beebidele

Esita tellimus

Kohe maailmavalgust nägemise hetkest saadik algab vastsündinu beebi aktiivne areng. Füsioloogilisi erisusi arvestades oli välja töötatud “liblikas-padi”, mille kuju soodustab kolju luude ja selgroo kaelalülide õiget arengut.

Sellise padja kasutamine on soovituslik alates sünnist kuni lapse kaheaastaseks saamiseni. “Liblikas-padi” tagab lapse täisväärtusliku une temale maksimaalselt mugavas füsioloogilises asendis. Une ajal on välistatud liigne surve lapse kuklale ning on tagatud lihastoonuse normaliseerumine. On tõestatud, et taolise padja kasutamine aitab kaitsta väikelapsi omandatud kõverkaelsuse eest. Pisut kergitatud rullidega ääred tagavad pehme beebi kaela toe kogu pikkusel. Tänu spetsiaalsele vormile paraneb peaaju ja terve organismi verevarustus. Lohk (süvend) padja keskosas viitab kohale, kus asetseb vastsündinu pea tema une ajal. Voodisse tuleb padja panna selliselt, et kitsas rull oleks täpselt lapse kaela all.

Beebivoodi pole ainuke koht, kus saab kasutada patja, seda võib panna vankrisse ja võtta kaasa reisile. Padi on valmistatud hüpoallergeensetest materjalidest kuna on mõeldud pidevaks kontaktiks beebiga. Hind 10€, tagapool mikroplüüsist – 12€.