Komforter

Esita tellimus

Komforteri näol on tegu spetsiaalse mänguasjaga kõige pisematele. Ema pidev lähedus on beebidele eriti tähtis. Sest teda ümbritseb nii suur ja tundmatu maailm. Kuid ema ei saa olla lähedal ööpäevaringselt. Ja nii tulebki appi mänguasi-komforter. Emal tuleb võtta mänguasja enda juurde imetamise ajal või lihtsalt kanda võimalikult kehale lähedal.

Mänguasi on valmistatud kangastest, mis imevad lõhna suurepäraselt sisse. Pannes beebi voodisse magama, komforter jäetakse kõrval. Väikelastele on omane eriti tundlik haistmismeel. Tundes ema lõhna lähedal magab beebi pikemalt ja rahulikumalt, lastes nii emal nautida vaba hetke. Aja jooksul harjub beebi selle mänguasjaga ära ja sellest saab unemänguasi kasvavale lapsele.

Komforter on väga pehme, seda on nii mõnus kallistada une ajal, selles pole ühtegi kõva detaili. Komforter ei sobi üksnes magamiseks, vaid ka mängimiseks. Tänud komforteriga mängimisele areneb peenmotoorika, seda soodustab ka erifaktuurne kangas. Sellise mänguasja hind on 15 EUR, kuid kui Te soovite lisada sellele mingeid lisaelemente või tikandi, teen ma seda hea meelega lisatasu eest.